Nova Property | Search. See. Love.

انواع املاک در آلانیا

в аланье.KzBAC

  قبل از جستجوی مسکن در آلانیا ، لازم است با انواع آن در بازار محلی آشنا شوید . انواع آپارتمان ها و خانه ها در ترکیه ، با کشورهای دیگر به عنوان مثال ، با روسیه تفاوت دارد.  علاوه بر این ، دانستن این مورد مطمئناً در گفتگو با مشاور املاک برای شما مفید خواهد بود. در این مقاله به شما خواهیم گفت که ۱+۱ و ۱+۲ چیست ، استودیو چیست و یا حتی دوبلکس. 

 

 آپارتمان های ۱+۱،۱+۲،۱+۳ چیست؟  ممکن است با دیدن کاتالوگ املاک ، متوجه شوید که کلمه “آپارتمان” رایج تر است ، نه “خانه” در ترکیه این امر مرسوم است.  به طور کلی ، آپارتمان ها به یک خانه ی راحت گفته می شوند که بخشی از یک ساختمان آپارتمانی هستندآپارتمان میتواند بسیار کوچک و یک نفره باشد یا متراژ بسیار زیادی داشته باشد و برای خانواده ای پرجمعیت مناسب باشد. در رابطه با اعداد، عدد اول تعداد اتاق خواب ها را نشان میدهد و عدد دوم تعداد اتاق های پذیرایی ،با جمع این دو عدد میتوانید بفهمید که آپارتمان چند اتاق دارد. اتاق پذیرایی همیشه از اتاق خواب بزرگتر است.

 

آپارتمان  استودیویی مانند چیست؟  آپارتمان استودیو یک منزل مجردی است که در آن تنها حمام ها و بالکن ها به طور جداگانه قرار دارند.  آشپزخانه اغلب از اتاق با یک پارتیشن جدامیشود اما به طور کلی ، آپارتمان استودیویی در آلانیا با استودیوهای سایر شهرها و کشورها تفاوت چندانی ندارد.

 

 آپارتمان های دو طبقه یا دوبلکس در آلانیا خیلی  رایج هستند که در مورد کشورهای CIS نمی توان اینطور گفت.  دوبلکس ها اغلب شامل سه یا چهار اتاق خواب هستند. و البته خانواده های بزرگ به راحتی  می توانند در آنها زندگی کنند. هر کس فضای شخصی خود را خواهد داشت. سازندگان ، با احداث مجتمع های جدید ،  طبقه های فوقانی را برای این نوع آپارتمان ها اختصاص میدهند. اما در طبقات پایین هم دوبلکس وجود دارد.اتاق پذیرایی در طبقه ی اول است و اتاق خواب ها در طبقه ی دوم.  همچنین در طبقه دوم می توان یک آشپزخانه دوم با دسترسی به تراس قرار داد.

 

 آیا در بازار املاک ترکیه پنت هاوس وجود دارد؟  بله ، آپارتمانهای جادار چند طبقه کلاس پریمیوم نیز در آلانیا وجود دارند.  آنها در طبقه ی بالایی مجتمع ها ساخته میشوند و تراس بزرگ و وییوی جذابی دارند.

 

 خرید ویلا در آلانیا چگونه است؟  با خرید ویلا فضایی زیبا را به دست می آورید و مطمئناً یک استخر بزرگ ، یک باغ دنج و تراس.  ویلاهای آلانیا به عنوان خانه های جداگانه یا به عنوان بخشی از مجتمع های مسکونی ارائه می شوند.  پرجمعیت ترین منطقه ویلا کارگیجاک است. پروژه های مجلل با امکانات خاص خود در اینجا ساخته شده اند.

 

همچنین در پایان می خواهیم اضافه کنیم که در آلانیا به ندرت خانه های جدا می بینید ، عمدتا خانه ها مربوط به مجتمع های مسکونی در یک فضای بسته هستند ،که شامل استخر ، سونا ، مراکز بدنسازی ، زمین های ورزشی ، کافه ها و موارد دیگر می باشند.  این واقعیت خوشایند بسیاری از خریداران خارجی را شگفت زده می کند.

 

 اکنون برای انتخاب نوع مسکن مناسبتان، اطلاعات اولیه وکافی دارید.فقط کافی است فرم ما را در وب سایت پر کنید و منتظر تماس کارشناسان املاک نوا باشید.ما بهترین گزینه ها را به شما پیشنهاد خواهیم کرد.

Compare listings

Compare