Nova Property | Search. See. Love.

در 7 و 8 دسامبر ، مراسم بزرگ کریسمس در آلانیا برگزار شد

713 c45959788893bd63caea45348fae2cd0

به طور سنتی ، دهمین بازار کریسمس در آلانیا آفتابی برگزار شد.  برای اولین بار برگزار کنندگان بیشتر از  یک روز توقف داشتند. تعطیلات طی روزهای شنبه و یکشنبه از ساعت 10 صبح تا 8 بعد از ظهر به طول انجامید.   سرگرمی، شادی وبوهای  جذاب غذاهای سنتی  کشورهای مختلف از شهرداری به خود بندر می رسید.

کسانی که نتوانستند از نمایشگاه لذت ببرند ،از  خود با کیک های خانگی خوشمزه و شراب سبک پذیرایی میکنند.  هر بازار کریسمس تقریباً در تمام کشورهای جهان صنایع دستی ارائه می دهد.  در این بازار، توریست ها و افراد محلی با قیمت مناسب می توانند جواهرات و سوغاتی های ساخته شده توسط دستان استادان ترک ، روسی و اروپایی و دانش آموزان مدارس ، کالج های شهر توچال را خریداری کنند.

بازار کریسمس مکانی است که هر کس می تواند میان وعده های ملی را بخورد و لذت ببرد: آلمان ، کشورهای اسکاندیناوی ، لهستان و کشورهای بالتیک.  و البته ، تعطیلات همیشه غنی از شیرینی های محلی است که مقاومت در برابر آن دشوار است.  همه ساله ، جامعه روسی آلانیا سخاوتمندانه  همه افراد را با غذاهای سال نو روسیه مهمان میکند:الیویه ، سالاد “شاه ماهی زیر پارچه خز” و ساندویچ های با خاویار.

همچنین ، بازار کریسمس به دلیل برنامه غنی کنسرت خود که در آن گروه های ترکی و سایر کشورهای خارجی برنامه اجرا میکنند مشهور است.

گردشگرانی از سراسر دنیا دوست دارند در این مدت به آلانیا بیایند تا یکی از بزرگترین تعطیلات شهری را از دست ندهند.  توجه داشته باشید که تمام عواید حاصل از بازار کریسمس به امور خیریه می رود.

Compare listings

Compare