Nova Property | Search. See. Love.

در رابطه با اجاره ی آپارتمان در ترکیه چه چیزهایی باید بدانیم؟

f drone 1 1

 

۱.در سال ۲۰۱۹ ترکیه رکورددار گردشگری شد.در حال حاضر این کشور آماده ی پذیرش تعداد زیادی از عاشقان دریا در سراسر جهان است.با وجود این حجم از تقاضا،قیمت هتل ها و مهمانخانه ها افزایش یافته و همچنان در حال افزایش است. بسیاری از گردشگران یک جایگزین خوب پیدا کرده اند،خانه های محلی!  ما خانه های محلی اجاره میدهیم.

 

جای تعجب نیست که به پشتوانه ی وجود آژانس های املاک تعداد بیشتری درخواست از خارجیانی که میخواهند مسکن در ترکیه اجاره کنند،ارسال می شود،علاوه بر این متوسط سود سال میتواند از ۵٪ تا ۷ ٪ هزینه های آپارتمان باشد. قبول کنید که این یک مزیت بزرگ  به حساب می آید.

 

و اما سایر سوالات:

 

چگونه یک آپارتمان مناسب برای اجاره انتخاب کنیم؟ شما باید متوجه این موضوع باشید که شما به مهمان ها جایگزینی برای هتل پیشنهاد می دهید بنابراین لازم است که شرایط شما از هتل بدتر نباشد،و حتی بهتر باشد.

 

 

  • مهمان قطعا دوباره آپارتمان شما را انتخاب می کند اگر دریا و ساحل به او نزدیک باشد.همه می دانیم که توریست ها علاقه مند به انتخاب هتل های درجه یک هستند.
  • فراموش نکنید که در هتل ها همیشه همه ی وسایل مورد نیاز مهمان ها وجود دارد.پس سشوار ،چای ساز،حوله و اقلام بهداشتی را در دسترس مهمان ها بگذارید.
  • کجای دنیا بدون اینترنت امکان زندگی هست؟ البته که هیچ جا……. موقع اجاره ی آپارتمان قطعا از شما اینترنت میخواهند.نه تنها فقط یک اینترت ساده بلکه از شما انتظار اینترنت بی سیم خوب دارند.
  • الزامی است که در نزدیکی آپارتمان باید کافه ها،بازار،داروخانه و ایستگاه های حمل نقل عمومی(مانند مترو و اتوبوس) وجود داشته باشد به طوری که مهمان با پای پیاده هم دسترسی به آنها داشته باشد.

 

منطقه نقش بسیار مهمی در انتخاب آپارتمان ایفا میکند،اگر مسافر برای اولین بار به ترکیه بیاید تمایل زیادی به ماندن در مرکز آلانیا دارد برای دیدن سواحل معروف کلئوپاترا،بندرگاه آلانیا و نماد شهر یعنی برج قرمز یا همان Red Tower  .برای لذت بردن از منطقه ی زیبای پاناروما یا همان بام آلانیا شاید مهمان شما Tosmur را ترجیح دهد.

کسانی هم که در مور سواحل شنی معروف اینکوم شنیده اند با ماندن در Ausallar راضی خواهند بود.

 

چه زمانی برای اجاره دادن آپارتمان بهتر است؟

 

اگر در آلانیا ملک بخرید چیزی را از دست نمی دهید.این شهر طولانی  ترین فصل ساحلی در سال را دارد.از اواسط ما آپریل تا اواسط ماه اکتبر معمولا آپارتمان ها تقاضای بالایی دارند.در دوره ی زمستان هم به سرعت یک پیست اسکی عالی در آلانیا ساخته خواهد شد.

 

چگونه میتوان آپارتمان را بدون نگرانی از امنیت آن اجاره داد؟

 

قطعا پیداکردن مهمان توسط خودتان کار سختی خواهد بود و همیشه هم امکان این را نخواهید داشت که در ترکیه بمانید و آپارتمانتان را پیگیری کنید .یک راه مناسب و قابل دسترسی وجود دارد.Nova نه تنها برای شما مشتری پیدا میکند که از پرداخت سروقت آنها هم مطمئن شوید ،همینطور ضمانت سالم ماندن وسایل شما را در آپارتمان را هم به عهده می گیرد.

 

صاحب خانه با خرید یک آپارتمان در ترکیه و اجاره ی آن جه مزایایی دریافت می کند؟

 

۱.تا زمانی که اینجا به ویزا نیاز ندارد،ساکنان کشورهای CIS (مول کشورهای روسیه و .. که شامل ایران نمی شود) مشکلی برای  رفت و آمد و ماندن در اینجا ندارند.

 

۲.به علاوه  لذت بخش ترین مزیت این است که شما می توانید هروقت که میخواهید با خانواده به آپارتمان خود بیایید و از طبیعت و غذاهای ملی و محلی لذت ببرید.

 

اگر به توصیه ها و شرایط عمل کنید به راحت میتوانید کسب و کار موفقی داشته باشید.همین الان تصمیم بگیرید و با Nova Property  تماس بگیرید .ما به شما کمک میکنیم ایده آل ترین آپارتمان ها را انتخاب کنید….

 

منتظر تماس شما هستیم

Compare listings

Compare