Nova Property | Search. See. Love.

جمهوری ترکیه 110 میلیارد دلار در زیرساختهای حمل و نقل سرمایه گذاری می کند

  • by Contact us
  • 2 years ago
  • News
  • 0
транспорта

وزیر راه و ترابری ، جاهیت توران ، درباره نیاز به سرمایه گذاری میلیاردها دلار در زیرساخت های حمل و نقل محلی توضیح داد: “این امر برای تحقق پتانسیل کامل کشور، که از نظر جغرافیایی در ارتباط با مسیرهای تجاری بین المللی قرار دارد ، ضروری است. ما قصد داریم ترکیه را به بزرگترین مرکز لجستیک تبدیل کنیم و در نتیجه ، این “مانور” صادرات را به میزان قابل توجهی افزایش می دهد. ”

 

طرح جامع تدارکات کشور ، شامل توسعه ی راه های مختلف تجاری است. در راس آن ، ارتباطات چین و اروپا از طریق ترکیه است. چنین طرحی به معنای آن است که دولت محلی کاملاً از ابتکار جمهوری خلق چین ، که در مجمع به همین نام مطرح شده است حمایت می کند: “یک کمربند ، یک طرف”. به گفته این وزیر ، ترکیه به نوعی “پل” بین چین و اروپا تبدیل خواهد شد ، و این امکان را می دهد که  تا سال 2034  میزان تجارت با خاور دور به چیزی در حدود 100 میلیارد دلار برسد.

 

ترکیه همچنین در زمینه تولید وسایل نقلیه برقی در حال پیشرفت است. رئیس جمهوری ترکیه معتقد است  که، روزی که یک شیوه حمل و نقل سازگار با محیط زیست ارائه شد ، به  تاریخ پیوسته است، زیرا مدت طولانی بود که کشور در این بخش خود را معرفی نکرده بود:”بیش از 100 مهندس ترکیه ای با استفاده از پیشرفت های داخلی روی این پروژه کار کردند. همگی شاهد هستیم که چگونه رویای 60 ساله ترکیه به واقعیت تبدیل شده است. ” حدود 13/3 میلیارد دلار برای این پروژه در طی 13 سال هزینه شده است. رجب طیب اردوغان همچنین افزود: به محض اینکه مردم این ماشین را در جاده ها مشاهده کنند ، به طور حتم هدف حاصل می شود.

 

برنامه های در مقیاس بزرگ، محدود به این نیست و باید انتظار جهش بزرگی را رو به جلو داشته باشیم. علاوه بر این ، جمهوری ترکیه در نظر دارد تا سالانه 175000 وسیله نقلیه برقی تولید کند. و تا سال 2035 ، دولت قول می دهد 30 هزار عدد از این   وسیله نقلیه را در 5 مدل تهیه کند.

Compare listings

Compare